Oferty pracy

Pielęgniarka/ Ratownik Medyczny - Izba Przyjęć Szpital w Legionowie

Szczegóły rekrutacji:

  • Okres rekrutacji: -
  • Miejsce zatrudnienia: Izba Przyjęć Szpital w Legionowie
  • Forma zatrudnienia:   Umowa o pracę
  • Aplikuj

Izba Przyjęć w Szpitalu w Legionowie szuka osób, które posiadają aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza lub ratownika medycznego pragnących zdobywać doświadczenie zawodowe wśród wykwalifikowanej kadry, podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach odbywających się w miejscu pracy. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego.

Zadania na stanowisku:

  • Opieka nad hospitalizowanym pacjentem;
  • Wykonywanie zleceń lekarskich;
  • Monitorowanie czynności życiowych pacjenta;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej;
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji.

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia szkoły;
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • Zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju zawodowego;
  • Kultura osobista.

Oczekiwania:

  • Zachowanie najwyższej staranności przy wykonywaniu świadczeń, wykorzystując aktualną wiedzę i umiejętności medyczne oraz postęp w tym zakresie a także warunki techniczne;
  • Umiejętność pracy wzespole;
  • Dobra organizacja pracy​​​​;
  • Sumienność, dokładność, terminowość w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • Oferujemy zatrudnienie w jednym z największych i najnowocześniejszych szpitali wPolsce, stanowiącym bazę Centrum Urazowego dla Mazowsza;
  • Zapewniamy możliwość dynamicznego rozwoju i doskonalenia zawodowego oraz pozytywną, sprzyjającą pracy atmosferę w zespole znanym ze swoich wysokich kompetencji zawodowych;

Jeśli jesteś zainteresowany(a) ofertą - Aplikuj.

Ostatnio zmienianyniedziela, 11 lipiec 2021 21:25
mgr Lidia Wojda

Zastępca Komendanta ds. Pielęgniarstwa - Komenda Pionu Leczniczego

prasa 13 large... okiem kamery prasa 13 large... w obiektywie prasa 13 large... w mediach