Oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. zamówień publicznych - Wydział Infrastruktury

Szczegóły rekrutacji:

  • Okres rekrutacji: -
  • Miejsce zatrudnienia: Wydział Infrastruktury WIM
  • Forma zatrudnienia:   Umowa o pracę
  • Aplikuj

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w obszarze zamówień publicznych​

Zadania:

  • ​Samodzielne przygotowanie i realizacja procesu udzielania zamówień publicznych na dostawy, usługi i roboty budowlane zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami wewnętrznymi;
  • Przygotowanie projektów umów do prowadzonych postępowań;
  • Przekazywanie ogłoszeń do Biuletynu Zamówień Publicznych i Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej;
  • Udział w pracach komisji przetargowych;
  • Wsparcie dla komórek merytorycznych w przygotowaniu postępowania o udzielenie zamówienia, tj.:w szacowaniu, w opisie przedmiotu zamówienia;
  • Prowadzenie rejestru postępowań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Min. 2 letnie doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych po stronie zamawiającego;
  • Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwa, o których mowa w art. 56 ust. 3 uPzp;
  • Bardzo dobra znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i urządzeń biurowych;

 Oczekiwania:

  • Dokładność, odpowiedzialność, wnikliwość
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Stabilne zatrudnienie w dużej Instytucji o ugruntowanej pozycji w kraju;
  • Dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (m.in. karta multisport, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, KKOP.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) ofertą Aplikuj.

Ostatnio zmienianywtorek, 05 kwiecień 2022 09:14
mgr Tomasz Miezancew

Kierownik Oddziału Administracyjno-Mobilizacyjnego

prasa 13 large... okiem kamery prasa 13 large... w obiektywie prasa 13 large... w mediach