Oferty pracy

Kierownik Sekcji Socjalnej - Sekcja Socjalna

Szczegóły rekrutacji:

  • Okres rekrutacji: -
  • Miejsce zatrudnienia: ​Sekcja Socjalna WIM
  • Forma zatrudnienia:   Umowa o pracę
  • Aplikuj

Poszukujemy kandydata z doświadczeniem w obszarze świadczeń socjalnych.​

Zadania na stanowisku:

  • ​​​Kompleksowa obsługa ZFŚS;
  • Udział w Komisjach Socjalnych i sporządzanie protokołów;
  • Naliczanie list płac i wypłata świadczeń z ZFŚS;
  • Sporządzanie sprawozdań z działalności socjalnej;
  • Uzgadnianie salda funduszu z działem księgowości;
  • Współpraca ze Związkami Zawodowymi;
  • Kompleksowa obsługa pozostałych świadczeń pracowniczych;
  • Współpraca z placówkami kulturalnymi;

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w zakresie koordynowania działań zakładowego funduszu świadczeń socjalnych;
  • Znajomość pakietu MS Office zwłaszcza MS Excel.

Oczekiwania:

  • ​Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność.

Oferujemy:

  • ​Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Stabilne zatrudnienie w dużej instytucji o ugruntowanej pozycji w kraju;
  • Dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (m.in. karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, KKOP);

Jeśli jesteś zainteresowany(a) ofertą - Aplikuj.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 24 maj 2021 11:47
mgr Tomasz Miezancew

Kierownik Oddziału Administracyjno-Mobilizacyjnego

prasa 13 large... okiem kamery prasa 13 large... w obiektywie prasa 13 large... w mediach