Oferty pracy

Pielęgniarka/Pielęgniarz - Pododdział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Kliniki Kardiochirurgii WIM

Szczegóły rekrutacji:

  • Okres rekrutacji: -
  • Miejsce zatrudnienia: Pododdział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Kliniki Kardiochirurgii WIM
  • Forma zatrudnienia:   Etat
  • Aplikuj

Klinika Kardiochirurgii, zajmuje się leczeniem operacyjnym pacjentów z wadami nabytymi serca takimi jak:

  • Wady wielozastawkowe wykonywane na otwartym sercu w krążeniu pozaustrojowym
  • Wady zastawki aortalnej wykonywane przez cewnikowo przez tętnicę udową lub z dostępu przez koniuszek serca (TAVI)
  • Zamykaniu ubytków międzyprzedsionkowych i międzykomorowych
  • Pozawałowe tętniaki lewej komory
  • Tętniaki aorty wstępującej i łuku aorty
  • Zamykanie uszka lewego przedsionka metodą na otwarto
  • Pomostowanie tętnic wieńcowych bez użycia krążenia pozaustrojowego
  • Wszczepianie i prowadzenie ECMO

Zadania na stanowisku:

  • Zapewnienie opieki pielęgniarskiej;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej;

Wymagania:

  • Wykształcenie mgr/licencjat pielęgniarstwa;
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • Posiadanie kursu kwalifikacyjnego/specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa kardiologicznego, pielęgniarstwa chirurgicznego lub/i pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki będzie dodatkowym atutem;

Oczekiwania:

  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu;
  • Przyjaznego i empatycznego podejścia do pacjentów;
  • Dobrej organizacji pracy własnej;
  • Zaangażowania w pracę i chęć rozwoju zawodowego;
  • Jakości i rzetelności powierzonych zadań;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Radzenia ze stresem.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Stabilne zatrudnienie w dużej instytucji o ugruntowanej pozycji w kraju;
  • dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (m.in. karta multisport, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, KKOP).

Jeśli jesteś zainteresowany(a) ofertą - Aplikuj.

Ostatnio zmienianywtorek, 08 czerwiec 2021 11:53
mgr Anna Rejmanowska

Pielęgniarka Naczelna

prasa 13 large... okiem kamery prasa 13 large... w obiektywie prasa 13 large... w mediach