Oferty pracy

Diagnosta z uprawnieniami serologicznymi - ​​Bank Krwi z Pracownią Serologii Transfuzjologicznej w Legionowie (umowa zlecenie)

Szczegóły rekrutacji:

  • Okres rekrutacji: -
  • Miejsce zatrudnienia: Bank Krwi z Pracownią Serologii Transfuzjologicznej w Legionowie (umowa zlecenie)​​​​​​
  • Forma zatrudnienia:   Umowa zlecenie

​Wojskowy Instytut Medyczny Państwowy Instytut Badawczy Szpital w Legionowie ogłasza konkurs o numerze postępowania 117-UZ-OAM-2022 dla diagnosty laboratoryjnego z uprawnieniami serologicznymi.

Zadania na stanowisku:

  • ​Wykonywanie i autoryzacja badań serologicznych

Wymagania:

  • ​Dyplom ukończenia szkoły;
  • Czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Orzeczenie lekarskie;
  • Polisa OC;
  • Uprawnienia do wykonywania badań serologicznych.

Oczekiwania:

  • Pracowitość, odpowiedzialność, dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy;​
  • Otwartość na nowe wyzwania;
  • Umiejętność pracy w zespole; dyspozycyjność;
  • Umiejętność pracy z systemami komputerowym.

Oferujemy:

  • Udzielanie świadczeń odbywa się na podstawie umowy cywilno-prawnej ("umowa zlecenie");
  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej (umowa zlecenie ) na okres 1 roku;
  • Pracę w rozwijającym się, ambitnym zespole.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie oferty w kancelarii Ogólnej WIM-PIB w Warszawie lub Legionowie do dnia 08.12.2022r.

Ostatnio zmienianywtorek, 29 listopad 2022 13:37
prasa 13 large... okiem kamery prasa 13 large... w obiektywie prasa 13 large... w mediach