Oferty pracy

Pracownik Wydziału Organizacji Doskonalenia Zawodowego - WYDZIAŁ ORGANIZACJI DOSKONALENIA ZAWODOWEGO WIM-PIB

Szczegóły rekrutacji:

  • Okres rekrutacji: -
  • Miejsce zatrudnienia: WYDZIAŁ ORGANIZACJI DOSKONALENIA ZAWODOWEGO WIM-PIB​​​​​​
  • Forma zatrudnienia:   Umowa o pracę

CENTRUM KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO WIM poszukuje pracownika do WYDZIAŁU ORGANIZACJI DOSKONALENIA ZAWODOWEGO

Zadania na stanowisku:

  • Organizacja szkoleń, kursów, zajęć dydaktycznych na studiach formie stacjonarnej oraz on-line;
  • Obsługa administracyjna praktyk studenckich i wolontariatów organizowanych w WIM;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz innymi komórkami WIM w zakresie bieżącej działalności wydziału;
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz podstawowych rozliczeń finansowych z bieżącej działalności wydziału (tworzenie sprawozdań, cyklicznych rozliczeń);
  • Obsługa administracyjna spraw prowadzonych przez wydział;
  • Przygotowywanie dokumentacji w zakresie zawierania umów cywilno-prawnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktu w rozmowie osobistej i telefonicznej;
  • Poprawność językowa w mowie i piśmie;
  • ​Wysokie poczucie odpowiedzialności i samodzielność w działaniu - umiejętność organizowania pracy własnej, dobre zarządzanie czasem, umiejętność proponowania rozwiązań i nastawienie na ich poszukiwanie​​​;
  • Chęć uczenia się i szybkie przyswajanie informacji;
  • Umiejętność pracy w zespole z akcentem na stałą komunikację między jego członkami;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).​

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej, zwłaszcza na uczelni medycznej;​
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę na zastępstwo od 1 stycznia 2023 r.;
  • Zatrudnienie na pełny etat, normowany czas pracy: pon.-pt. w godz. 7:30-15:05;
  • Możliwość rozwoju i udziału w różnorodnych projektach (m.in. współpraca z uczelniami, organizacja szkoleń dla kadry medycznej, obsługa studiów lekarskich i podyplomowych);
  • Pracę w prężnym zespole i stabilne zatrudnienie w dużej instytucji o ugruntowanej pozycji w kraju;​
  • Dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (m.in. karta Multisport, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, KKOP).

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 21 listopad 2022 12:59
prasa 13 large... okiem kamery prasa 13 large... w obiektywie prasa 13 large... w mediach