Oferty pracy

Inspektor - Sekcji Analiz Ekonomicznych WIM-PIB

Szczegóły rekrutacji:

  • Okres rekrutacji: -
  • Miejsce zatrudnienia: Sekcji Analiz Ekonomicznych WIM - PIB
  • Forma zatrudnienia:   Umowa o pracę

Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy poszukuje kandydata do pracy na stanowisku inspektora w Sekcji Analiz Ekonomicznych w Wydziale Sprzedaży Świadczeń Medycznych i Analiz.

Zadania na stanowisku:

  • Przygotowywanie indywidualnych rozliczeń kosztów pobytu pacjentów;
  • Sporządzanie zestawień do rozliczenia usług między klinikami/oddziałami;
  • Rejestracja i skanowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej z Wydziału Sprzedaży Świadczeń Medycznych i Analiz;
  • Przygotowanie danych do opinii o zawarcie lub przedłużenie umowy cywilno - prawnej tzw. kontraktowej;
  • Udział w opracowaniu plików potrzebnych do rachunku kosztów.

Wymagania:

  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel;
  • Podstawy znajomości księgowości finansowej;
  • Mile widziana znajomość Systemu AMMS oraz zatrudnienie w jednostce medycznej.

Oczekiwania:

  • Dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywność;
  • Samodzielność;
  • Umiejętność myślenia analitycznego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Stabilne zatrudnienie w dużej Instytucji o ugruntowanej pozycji w kraju;
  • Możliwość rozwoju;
  • Dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze: karta multisport, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, KKOP.

Ostatnio zmienianypiątek, 25 listopad 2022 08:28
prasa 13 large... okiem kamery prasa 13 large... w obiektywie prasa 13 large... w mediach