Oferty pracy

Specjalista ds. kadrowych - Dział Zatrudnienia

Szczegóły rekrutacji:

  • Okres rekrutacji: -
  • Miejsce zatrudnienia: Specjalista ds. kadrowych Dział Zatrudnienia WIM
  • Forma zatrudnienia:   Umowa o pracę

Poszukujemy osoby do pracy w Dziale Zatrudnienia​.

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy;
  • Sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, świadectw pracy, zaświadczeń;
  • Ewidencja czasu pracy.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Odpowiedzialność;
  • Samodzielność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Stabilne zatrudnienie w dużej Instytucji o ugruntowanej pozycji w kraju;
  • Dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze: karta multisport, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, KKOP.

Ostatnio zmienianyśroda, 09 listopad 2022 13:44
prasa 13 large... okiem kamery prasa 13 large... w obiektywie prasa 13 large... w mediach