Oferty pracy

Magazynier - Rejonowa Baza Zaopatrzenia Medycznego

Szczegóły rekrutacji:

  • Okres rekrutacji: -
  • Miejsce zatrudnienia: Rejonowa Baza Zaopatrzenia Medycznego WIM
  • Forma zatrudnienia:   Umowa o pracę

​Wojskowy Instytut Medyczny ogłasza rekrutacje na stanowisko magazyniera w Rejonowej Bazie Zaopatrzenia Medycznego

Zadania na stanowisku:

  • Praca fizyczna w magazynie (przenoszenie i przewożenie opakowań zbiorczych ręcznie lub przy pomocy wózków paletowych);
  • Prowadzenie elektronicznej ewidencji ilościowej;
  • Wydawanie i przyjmowanie mienia na stan magazynów.

Wymagania:

  • Dobry stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy fizycznej;
  • Niekaralność;
  • Dobra znajomość komputera, szczególnie programu EXCEL;

Oczekiwania:

  • Pracowitość, uczciwość, dyspozycyjność, sumienność w pracy;
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy;
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz pozytywne nastawienie;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Stabilne zatrudnienie w dużej Instytucji o ugruntowanej pozycji w kraju;
  • Dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze: karta multisport, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, KKOP.

Ostatnio zmienianywtorek, 22 listopad 2022 09:56
prasa 13 large... okiem kamery prasa 13 large... w obiektywie prasa 13 large... w mediach