Oferty pracy

TECHNIK OPTYK - PORADNIA Kliniki Okulistyki

Szczegóły rekrutacji:

  • Okres rekrutacji: -
  • Miejsce zatrudnienia: Poradnia Kliniki Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycznego
  • Forma zatrudnienia:   Umowa o pracę

Wojskowy Instytut Medyczny zatrudni 2 techników optyków do pracy w Poradni Okulistycznej w nowym budynku Kliniki Okulistyki

Zadania na stanowisku:

  • Praca w systemie rankowym (możliwość pracy w systemie 12 godz. w zależności od potrzeb Poradni Okulistycznej);
  • Umiejętność wykonywania badań diagnostycznych będzie dodatkowym atutem: ostrość wzroku, refrakcja, tomometria bezdotykowa, ocena reakcji źrenic na światło, pole widzenia, OCT;
  • Rozpoczynanie i kończenie pracy o wyznaczonych godzinach, zgodnie z obowiązującym w zakładzie pracy regulaminem oraz zaplanowanym przez piel. odziałową/piel. koordynującą grafikiem;
  • Udzielanie wsparcia i informacji o sposobie życia z chorobą i rehabilitacji narządu wzroku;
  • Wykonywanie innych czynności zgodnie z kwalifikacjami i poleceniem piel. oddziałowej/piel. koordynującej;
  • Wykonywanie procedur/badań diagnostycznych zgodnie z posiadanymi kompetencjami;

Wymagania:

  • Aktualneprawo wykonywania zawodu technik optyk;

Oczekiwania:

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów w zakresie regulaminu prawa pracy;
  • Jakość i rzetelność wykonywanych zadań oraz czynności;
  • Przestrzeganie terminów ważności badań, szkoleń BHP;
  • Ochronę danych osobowych i zachowania tajemnicy służbowej;
  • Przestrzeganie przepisów BHP;
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy;
  • Dbałość o powierzony sprzęt i mienie Kliniki Okulistyki, racjonalne wykorzystanie przydzielonych materiałów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Zatrudnieniena kontrakt/umowa zlecenie;
  • Wsparcie finansowe w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Ostatnio zmienianyczwartek, 29 wrzesień 2022 13:15
prasa 13 large... okiem kamery prasa 13 large... w obiektywie prasa 13 large... w mediach